News & Press // CreArt News

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS CreArt PARODOMS EUROPOJE 2020

Blog Single

CreArt – tai tarptautinis kultūrinio bendradarbiavimo projektas, suteikiantis menininkams galimybę pristatyti savo kūrybą Europos mastu (daugiau informacijos https://creart2-eu.org/).

Viena svarbiausių CreArt veiklų – CreArt paroda Europoje (European CreArt Exhibition), kurios metu miestus – partnerius atstovaujančių menininkų darbai keliauja po Europos miestus.

2020 m. CreArt paroda bus pristatoma Aveiro (Portugalija), Genoa (Italija), Skopje (Makedonija).

2020 m. CreArt parodos tema:
Kas nutiktų, jeigu? Pasirinkimas kurti alternatyvią ateitį.
Pasirinkimas kurti alternatyvią ateitį yra daugiadisciplininis parodos pasiūlymas, kurio tikslas - paskatinti atrinktus menininkus tyrinėti istorinius, šiuolaikinius ir socialinius faktus, formuojančius šiuolaikinę jų aplinkos tikrovę. Parodos kuratorius Pietro DELLA GIUSTINA (IT) savo pasiūlymu tikisi tapti atspirties tašku laisviems mainams su menininkais, kurie turės visišką laisvę kurti savo alternatyvius scenarijus.
Menininkų prašoma įvertinti savo gyvenamosios vietovės praeitį tam, kad būtų galima pateikti ateities viziją savo miesto ar šalies kontekste. Parodos tikslas nėra kritinė istorijos revizija, o naujos istorijos formulavimas.

KAS GALI DALYVAUTI?
• Visų medijų menininkai, kurie yra gimę arba vykdo savo kūrybinę veiklą Kaune.
• Skatinami dalyvauti ne tik pavieniai menininkai, bet ir jų bendruomenės ar struktūros (pvz. nepriklausomos meno erdvės, menininkų iniciatyvos ir pan.).

KĄ REIKIA PATEIKTI IKI 2019 M. GRUODŽIO 10 d. *?
• Trumpą prisistatymą ir kontaktinius duomenis .
• Ne daugiau nei 5 savo darbų pavyzdžius (min 300 dpi).
• Savo darbo, kurį pristatytų 2020 parodoje trumpą koncepciją (5-10 sakinių) arba pasiūlymą, kas galėtų būti sukurta pagal pateiktą temą.
*visa informacija teikiama tik anglų k.

ATRINKTAS (-I) KANDIDATAS (-AI) GAUS
• Autorinį 500 Eur atlygį.
• Galimybę dalyvauti viename iš parodos atidarymų Aveiro, Genoa arba Skopje (organizatoriai padengia 2 dienų kelionės, nakvynės ir maitinimo išlaidas).
• Galimybę nemokamai pristatyti savo darbus miestų partnerių kultūrinėse erdvėse (organizatoriai padengia visas transportavimo, draudimo, darbų instaliavimo, katalogo leidybos, reklamos išlaidas).

Menininkus, norinčius dalyvauti atrankoje, prašome atsiųsti informaciją anglų k. iki gruodžio 10 d. 12 val. el.p. artkomas@artkomas.lt .

Visas kuratoriaus tekstas anglų kalba pateikiamas komentare.

Share this article:

Return to CreArt News